Kominki Backlow z przepływem zwrotnym

Kominki Backlow z przepływem zwrotnym

Kominki Backflow (z przepływem zwrotnym) służą do palenia kadzidełek, a zbudowane są tak, aby każdy użytkownik mógł cieszyć się zarówno relaksującym aromatem kadzidełek jak i spektakularnymi wizualnymi doznaniami w postaci spływającego dymu, który otula cały kominek tworząc przyjemny dla oka wodospad.

W celu uzyskania efektu płynącego dymu konieczne jest stosowanie specjalnych kadzidełek stożkowych z przepływem zwrotnym (które tak jak i kominki znajdziesz w naszym sklepie perfumyidom.pl).  Są to w pełni naturalne stożki wykonane z zasuszonych substancji roślinnych i wody i połączone w całość za pomocą aromatycznych żywic, które wytwarzają dym cięższy od powietrza. Dzięki temu, zamiast unosić się, dym spływa w dół. Odpowiednio skonstruowany kominek zapachowy, pozwala dymowi na swobodne opływanie po jego ściankach, przypominając niewielki wodospad. Są to kadzidełka, które w przeciwieństwie do normalnych kadzidełek są puste w środku. To powoduje, że dym opada po kolejnych kaskadach kominka tworząc pożądany efekt wodospadu.

Kominek Backflow oprócz zalet zapachowych, relaksujących, odprężających daje również niesamowite wrażenia wizualne w postaci spływającego dymu.

Kominki Backflow można stosować zarówno w domu jak i w biurze.

 

Instrukcja stosowania:

1. Umieść jedno kadzidełko stożkowe na kominku typu BackFlow, w odpowiednim do tego żłobku, tak żeby czubek kadzidełka znajdował się u góry.

2. Ostrożnie podpal czubek stożka na samej górze.

3. Obserwuj niesamowity taniec dymu kadzidełka, który jest cięższy od powietrza, dlatego zacznie spływać w dół po krętych żłobieniach, tworząc niesamowity efekt dla oczu.

 

Sprawdź w naszym sklepie perfumyidom.pl dostępne modele kominków Backflow.

Uwaga! Żeby uzyskać efekt opadającego dymu, należy użyć kadzidełek stożkowych typu BackFlow (dostępne w naszym sklepie w różnych zapachach).  Zwykłe kadzidełka stożkowe nie dają takiego efektu.

7 Komentarzy

  • Avatar
   Piotr
   paź 17, 2022

   Kupiłem i jestem bardzo zadowolony, Świetnie to wyglada .... no i zapach. Polecam

  • Avatar
   Wódz
   paź 21, 2022

   Kupiłem dla siebie. Zobaczyli to znajomomi i też chcieli. Wiec kupiłem jeszcze kilka z kadzidełkami na prezenty.

  • Avatar
   Ania
   paź 24, 2022

   Super!!! polecam

  • Avatar
   Alek
   paź 30, 2022

   Jestem zadowolony z zakupu

  • Avatar
   on z polnocy
   cze 1, 2023

   polecam!!! fajnie to się sprawdza

  • Avatar
   Anka
   sie 28, 2023

   super to wyglada ten plynacy w dół dym. Kupiłam tu jeden z kominków i potwierdzam- warto!!!!

Zostaw odpowiedź