Czy warto stosować odpowiedniki znanych perfum?

Czy warto stosować odpowiedniki znanych perfum?

Czy warto stosować odpowiedniki znanych marek perfum? Odpowiedź jest prosta… oczywiście że tak!

 

Każdy lubi ładne zapachy. Taki zapach zwraca uwagę otoczenia. Szczególnie gdy wybieramy się na wyjątkową imprezę, spotkanie ale również w życiu codziennym każdy chce ładnie pachnieć. Niestety, nie zawsze stać nas na zakup oryginalnego drogiego perfumu. Takie perfumy kosztują nawet kilkaset złotych. Tymczasem możemy użyć zamiennika, który jest o wiele tańszy i w cenie jednego drogiego perfumu mamy kilka lub nieraz kilkanaście zamienników, zaoszczędzimy pieniądze, a efekty zapachowe będą niemal identyczne. Może w niektórych przypadkach zapach będzie trzymał się trochę krócej, ale możemy użyć takiego perfumu częściej i nikt nie zauważy różnicy… W największym stopniu na cenę markowego perfumu wpływa jego opakowanie i marka (i za to się płaci, a nie każdy przecież musi widzieć opakowanie naszego perfumu, liczy się zapach). Często perfumy rozlewane są w tych samych miejscach, ale w inne butelki i inne pudełka i zawartość często jest taka sama. A cena znacznie się różni.

 Dlaczego oryginalne perfumy są takie drogie? Tak jak wspominaliśmy wcześniej na cenę perfumu w dużym stopniu wpływa opakowanie i marka i za to najwięcej się płaci. Nie musimy się jednak zachwycać kosztownymi kosmetykami i ubolewać, że nas nie stać na ich zakup lub po prostu przekalkulować i odpowiedzieć sobie na pytanie czy zależy nam na ładnym zapachu, czy na ładnym opakowaniu z napisem marki tego perfumu? Jeśli chcemy zaimponować komuś, że używamy tylko drogich markowych perfum to możemy kupić dla niepoznaki taki perfum i postawić go w domu w widocznym miejscu, aby wszyscy goście widzieli, a stosować dużo tańsze dobrej jakości zamienniki. Możemy kupić odpowiedniki markowych perfum i cieszyć się równie pięknym zapachem. Sklep perfumyidom.pl oferuje doskonałej jakości zapachy w pięknych flakonach, które zaspokoją wasze gusta i zrobią wrażenie na partnerze.

Zamienniki perfum mają przede wszystkim atrakcyjną cenę, więc w miejsce jednego produktu, mamy kilka czy kilkanaście różnych zapachów. Dzięki temu codziennie możemy kusić naszych partnerów inną wonią lub po prostu dla własnej przyjemności używać różnych zapachów w określonych porach dnia, roku, czy zależnie od sytuacji. Tak naprawdę jest to rozsądniejsze rozwiązanie niż płacenie za markę. Odpowiedniki oryginalnych perfum są dostępne w szerokiej ofercie i na pewno wybierzemy idealny zapach dla siebie. Na zamiennik zawsze nas stać, więc możemy w domu stworzyć nawet małą drogerię. Taki produkt będzie też doskonałym prezentem, bo każdy lubi ładne zapachy. Jest wiele powodów, dla których warto markowe perfumy zastąpić duplikatem. To, co drogie nie zawsze jest warte swojej ceny. Tak też jest z markowymi kosmetykami. Owszem, opakowanie jest eleganckie, flakon przyciąga wzrok, ale czy naprawdę nie przepłacamy za produkt? Przyjrzyjmy się odpowiednikom i odpowiedzmy sobie sami na to pytanie. Wiele osób oddala myśl o zamiennikach, stawiając je na niższym poziomie, co jest zupełnym nieporozumieniem. Proces technologiczny wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku oryginalnych perfum. Zatrudniany jest specjalista, który opracowuje wyjątkowy zapach i przygotowuje kompozycję, najbardziej podobną do markowego zapachu lub niemal identyczną, a nieraz jest to ten sam perfum tylko inaczej zapakowany i bez oryginalnej nazwy marki i zapachu.

Dlatego stosujmy zamienniki, zaoszczędzimy pieniądze, które będziemy mogli przeznaczyć na poszerzenie gamy używanych zapachów lub na inne przyjemności.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu perfumyidom.pl gdzie oferujemy duży wybór odpowiedników i zamienników najwyższej jakości.

5 Komentarzy

  • Avatar
   Kasia
   paź 17, 2022

   Polecam, kupiłam i pachna tak jak oryginały no i sa trwałe

  • Avatar
   Arletta
   paź 20, 2022

   Warte polecenia, uzywam już od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolona z efektów

  • Avatar
   Tomasz K
   paź 25, 2022

   Polecam ogólnie sklep perfumyidom.pl już od dłuzszego czasu jestem klientem

  • Avatar
   Ismael
   cze 1, 2023

   zakupiłem perfumy, ładne zapachy i trwałe. Warto kupic.

  • Avatar
   Tom
   sie 28, 2023

   zapachy niemal identyczne z oryginałem i co ważne trwałe!

Zostaw odpowiedź