Krótki opis

Zestaw prezentowy Z12 kominek Back Flow

Zestaw prezentowy Z12 kominek Back Flow

Zestaw prezentowy Z12 kominek Back Flow
Krótki opis

Zestaw prezentowy Z12 kominek Back Flow

59,99 zł
Brutto
Ilość
Dostępne

Zestaw zawiera:

- kominek zwrotny Back Flow

- kadzidełka stożkowe zwrotne Nagchampa 7sztuk

- kadzidełka stożkowe zwrotne Lawenda 7 sztuk

- kadzidełka stożkowe zwrotne Opium 7 sztuk

- kadzidełka stożkowe zwrotne Smocza Krew 7 sztuk

Idealny na prezent na każdą okazję: Walentynki , imieniny, urodziny, dzień Kobiet i na inne okazje lub po prostu jako prezent bez okazji.

Kominek zapachowy z przepływem zwrotnym typu backflow do kadzidełek stożkowych

Kominki Zapachowe z przepływem zwrotnym zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby dym z kadzidełka spływał kaskadą w dół, do pojemniczka na dole kominka. 

Wystarczy zapalić kadzidełko stożkowe z przepływem zwrotnym, umieścić je na kominku zapachowym, a dym, który jest cięższy od powietrza, zacznie spływać w dół po krętych żłobieniach, tworząc niesamowity efekt dla oczu. 

Kominek można postawić w domu, w miejscu gdzie oddajemy się medytacji oraz w biurze, herbaciarni, studiu jogi. Idealny prezent dla wielbicieli egzotycznych zapachów kadzidełek.

Instrukcja stosowania:

1. Umieść jedno kadzidełko stożkowe na kominku typu BackFlow, w odpowiednim do tego żłobku, tak żeby czubek kadzidełka znajdował się u góry.

2. Ostrożnie podpal czubek stożka na samej górze.

3. Obserwuj niesamowity taniec dymu kadzidełka, który jest cięższy od powietrza, dlatego zacznie spływać w dół po krętych żłobieniach, tworząc niesamowity efekt dla oczu.

Uwaga! Żeby uzyskać efekt opadającego dymu, należy użyć kadzidełek stożkowych zwrotnych typu BackFlow (dostępne w naszym sklepie).  Zwykłe kadzidełka stożkowe nie dają takiego efektu.

10 Przedmioty

Specyficzne kody