Krótki opis

Sexual Attraction 15ml Feromony Damskie

Sexual Attraction Feromony Damskie

Sexual Attraction Feromony Damskie
Krótki opis

Sexual Attraction 15ml Feromony Damskie

49,90 zł Zniżka 20,00 zł
69,90 zł
Brutto
Ilość
Dostępne

Sexual Attraction 15ml Feromony Damskie

Jak działają feromony?
Każdy człowiek posiada swój zapach i feromony, które przyciągają ludzi. Dzięki nim budzisz większe zainteresowanie otoczenia, jesteś postrzegana jako dusza towarzystwa i wzbudzasz respekt innych.

Naukowcy z jednego z najnowocześniejszych laboratoriów na terenie Unii Europejskiej uzyskali mocno stężone syntetyczne feromony, które składem chemicznym i działaniem przypominają te wydzielane przez człowieka. Ich dynamiczne połączenie z interesującym zapachem okazało się wielkim sukcesem. W Sexual Attraction Pheromones wyselekcjonowane zostały feromony, które odpowiedzialne są za pociąg seksualny i budzenie zaufania.


Dzięki feromonom Sexual Attraction osiągniesz każdy cel:
    -staniesz się bardziej pewna siebie
    -podkreślisz swoją kobiecość i seksapil
    -poprawisz swoje samopoczucie
    -z powodzeniem i lekkością przyjdzie Ci uwodzenie najprzystojniejszych mężczyzn
    -podkreślisz swoje zdolności przywódcze w pracy z ludźmi.


Dzięki bardzo intensywnemu stężeniu i starannie dobranemu składowi feromony silnie wabią seksualnie. Zapach utrzymuje się na skórze prawie tak długo, jak zawarte w nim feromony. Jest bardzo wydajny. Wystarczy użyć niewielkiej ilości, aby poczuć ogromną różnicę. Łatwo schować, łatwo wyjąć – dyskretna buteleczka jest zawsze pod ręką. Możesz ich użyć zawsze wtedy, kiedy tylko będziesz miała potrzebę! Mała buteleczka idealnie nadaje sie do torebki- na imprezę - możesz mieć ja zawsze przy sobie i stosować w każdej chwili.

Stosowanie: Feromonów Sexual Attraction używaj tak jak swoich ulubionych perfum. Po prostu rozpyl je w miejscach takich jak nadgarstki, zagłębienie szyi lub tam, gdzie lubisz.

Sexual Attraction to feromony do zadań specjalnych. Są najsilniej skoncentrowanymi feromonami, zaprojektowanymi i przygotowanymi w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.

9 Przedmioty

Specyficzne kody

Wystaw opinie!

2023-08-28

ładny zapach

polecam, idealny flakonik do torebki, ładnie pachnie.....działa

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.